• Betadrin krople do nosa 10ml

Betadrin krople do nosa 10ml

  • Działanie: Difenhydramina działa przeciwhistaminowo krócej i słabiej od prometazyny, wykazując pozostałe działanie prometazyny. Nafazolina działa sympatykomimetycznie, szybko i długotrwale kurczy naczynia krwionośne błon śluzowy
7,80 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: Difenhydramina działa przeciwhistaminowo krócej i słabiej od prometazyny, wykazując pozostałe działanie prometazyny. Nafazolina działa sympatykomimetycznie, szybko i długotrwale kurczy naczynia krwionośne błon śluzowych, znosząc m.in. obrzęk błony śluzowej nosa.
Wskazania: Nieżyt błony śluzowej nosa lub zatok obocznych nosa na tle uczuleniowym, katar sienny.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu lub pochodne imidazolowe, jaskra z wąskim kątem przesączania.
Działania niepożądane: Brak poprawy, nasilenie miejscowych zmian, ból są wskazaniem do odstawienia leku. Bardzo rzadko działania ogólne: zaburzenia rytmu serca, bóle i zawroty głowy, senność, nudności, nadmierne poecenie, niepokój, osłabienie, nadciśnienie, hiperglikemia.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 7 r.ż. zazwyczaj 1-3 krople do każdego przewodu nosowego nie częściej niż co 6-8 h (maksymalnie przez 3-5 dni).
Interakcja: -
Substancja czynna: 1 ml kropli do nosa zawiera 1 mg chlorowodorku difenhydraminy i 0,33 mg azotanu nafazoliny.
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990181810
Parametry techniczne:
Opakowanie:
10 ml (butelka)
Lek na receptę:
nie
Postać:
krop.do nosa
,
roztwór
Dawka:
(1mg+0
,
33mg)/ml
BLOZ:
4045901

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel