• Aspirin UltraFast x 12 tabl.mus.

Aspirin UltraFast x 12 tabl.mus.

Producent: BAYER SP. Z O.O.
  • Działanie: ASPIRIN ULTRA FAST zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
  • Wskazania: Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. m
10,80 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: ASPIRIN ULTRA FAST zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Wskazania: Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni; ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.
Przeciwwskazania: Uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników leku; skaza krwotoczna; choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy; ciężka niewydolność serca lub ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek; napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jeśli pacjent stosuje jednocześnie lek metotreksat (stosowany m.in. w chorobach nowotworowych) w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ostatni trymestr ciąży; dzieci poniżej 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych, zwłaszcza w przypadku zakażenia wirusem grypy A i B oraz ospy wietrznej, ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye’a - rzadkiej, ale poważnej choroby, powodującej uszkodzenie wątroby i mózgu.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: -
Interakcja: -
Substancja czynna: 1 tabletka zawiera 500mg kwasu acetylosalicylowego.
Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Aspirin Pro 500mg x 8 tablAspirin Pro 500mg x 8 tabl
6,90 zł
Aspirin Cardio 100mg x 28tablAspirin Cardio 100mg x 28tabl
9,50 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990731237
Parametry techniczne:
Opakowanie:
12 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.mus.
Dawka:
0
,
5 g
BLOZ:
6063402

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel