• Naproxen Hasco 10% żel 50g

Naproxen Hasco 10% żel 50g

  • Działanie: Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośny
6,90 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproxenu do zmienionych chorobowo tkanek. Wodzian chloralu dzięki właściwościom lekko drażniącym powoduje korzystne odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych.
Wskazania: Lek stosuje się miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie w bólach mięśni i stawów: w chorobie zwyrodnieniowej stawów, urazach tkanek miękkich, urazów stawów i ścięgien.
Przeciwwskazania: Uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku, nadwrażliwość na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. kwas acetylosalicylowy), u dzieci do lat 3.
Działania niepożądane: Mogą wystąpić miejscowe zaczerwieniena i podrażnienia skóry, zwykle ustępujące po przerwaniu stosowania leku.
Dawkowanie: Do użytku zewnętrznego. Preparat nakładać 4-5 razy dziennie na bolące miejsce i delikatnie wsmarować. Na powierzchnię ok. 7 cm x 7 cm stosuje się 1-centymetrowy odcinek żelu.
Interakcja: -
Substancja czynna: Naproxen 100mg.
Podmiot odpowiedzialny: EMO-FARM Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Woda utleniona 3% HASCOWoda utleniona 3% HASCO
1,00 zł
DIH Cyclo kapsułki  *60DIH Cyclo kapsułki *60
21,95 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990452316
Parametry techniczne:
Opakowanie:
50 g
Lek na receptę:
nie
Postać:
żel
Dawka:
0
,
1 g/g
BLOZ:
6350702

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel