• Panadol Extra x 24 tabl.powl.

Panadol Extra x 24 tabl.powl.

  • Działanie: Preparat Panadol Extra zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz kofeinę nasilającą  działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołą
12,95 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: Preparat Panadol Extra zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz kofeinę nasilającą  działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie.
Wskazania: Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia: ból głowy, gardła, migreny, bóle zębów, kostne, stawowe, mięśniowe, miesiączkowe, gorączce w przebiegu przeziębienia i stanów grypopodobnych.
Przeciwwskazania: Nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bezsenność.
Działania niepożądane: Działania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić: - skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień - zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, - sporadycznie może wystąpić: trombocytopenia, methemoglobinemia,  agranulocytoza, - przy przedawkowaniu upośledzenie czynności wątroby oraz nerek, - ze względu na obecność kofeiny: zaburzenia snu, bóle głowy, drżenia mięśniowe, niemiarowość rytmu serca.
Dawkowanie: Dorośli: W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra  co 4 godziny. Preparatu Panadol Extra  nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Nie wolno przekraczać 4 dawek  (8 tabletek) w ciągu doby. Preparat nie jest zalecany dla dzieci  poniżej 12 roku życia. Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.
Interakcja: -
Substancja czynna: Substancje czynne:  paracetamol - 500 mg; kofeina - 65 mg
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Panadol 500mg x 48 tabl.powl.Panadol 500mg x 48 tabl.powl.
11,99 zł
Panadol Extra x 12 tabl.powl.Panadol Extra x 12 tabl.powl.
6,40 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990153527
Parametry techniczne:
Opakowanie:
24 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.powl.
Dawka:
0
,
5g+0
,
065g

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel