• Paracetamol zaw.doust. 150g

Paracetamol zaw.doust. 150g

Producent: HASCO-LEK PPF
  • Działanie: Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
  • Wskazania: Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.
  • Przeciwwskazania: Nadwra�
6,95 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
Wskazania: Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, choroba alkoholowa. Nie stosować u niemowląt poniżej 3 miesiąca życia.
Działania niepożądane: Jak każdy lek, Paracetamol Hasco może powodować działania niepożądane: zaburzenia krwi i układu chłonnego, zaburzenia żołądka i jelit, zaburzenia układu immunologicznego.
Dawkowanie: Przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15 mg/kg masy ciała. Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.
Interakcja: -
Substancja czynna: 5ml zawiesiny zawiera paracetamol 120mg.
Podmiot odpowiedzialny: "PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK" S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Rubipect syrop malinowy 125gRubipect syrop malinowy 125g
9,90 zł
Depulol żel 20gDepulol żel 20g
11,99 zł
Paracetamol 80mg x 10 czop.Paracetamol 80mg x 10 czop.
4,70 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990829910
Parametry techniczne:
Opakowanie:
150 g (butelka)
Lek na receptę:
nie
Postać:
zaw.doust.
Dawka:
0
,
12 g/5ml

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel