• Paracetamol 120mg/5ml 100ml

Paracetamol 120mg/5ml 100ml

  • Działanie: Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci.
  • Wskazania: Paracetamol wskazany jest w: gorączce, np. w przebie
4,50 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Dodaj do ulubionych
Działanie: Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci.
Wskazania: Paracetamol wskazany jest w: gorączce, np. w przebiegu przeziębienia i grypy. Bólach różnego pochodzenia o małym i umiarkowanym nasileniu: bóle głowy, bóle zębów, bóle zwiazane z ząbkowaniem, bóle po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych, bóle mięsniowe, bóle kostno - stawowe.
Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku: nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, wirusowego zapalenia wątroby, ciężkiej niewydolności wątroby lub nerek, choroby alkoholowej.
Działania niepożądane: W przypadku zażycia wiekszej dawki leku niż zalecana mogą wystapić nudności, wymioty, nadmierne pocenie się senność i ogólne osłabienie.
Dawkowanie: Dzieci w wieku 3 m.ż -12 m.ż: 2,5-5 ml (60-120mg ) 1/2-1 miarki o pojemności 5ml. W wieku 1-6lat : 5-10 ml (120-240 mg) czyli 1-2 miarki o pojemnosci 5ml. W wieku 6-12 lat: 10-20 ml (240-480 mg)czyli 2-4 miarki o pojemności 5 ml.
Interakcja: -
Substancja czynna: paracetamol 120 mg.
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Lipomal syrop 125gLipomal syrop 125g
11,55 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: ID-1801
Parametry techniczne:
Postać:
zaw.doust.
Dawka:
0
,
12 g/5ml
Opakowanie:
100 ml
Lek na receptę:
nie
BLOZ:
6113491

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel