• StopAL Proszek antyalergiczny 200 daw.

StopAL Proszek antyalergiczny 200 daw.

  • Działanie: StopAL to spray w postaci proszku do nosa, zawierający hydroksypropylometylocelulozę. StopAL jest produktem pochodzenia roślinnego, o skuteczności w zapobieganiu alergicznemu nieżytowi nosa potwierdzonej klinicznie, spełni
19,70 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: StopAL to spray w postaci proszku do nosa, zawierający hydroksypropylometylocelulozę. StopAL jest produktem pochodzenia roślinnego, o skuteczności w zapobieganiu alergicznemu nieżytowi nosa potwierdzonej klinicznie, spełniającym kryteria czystości i standardy bezpieczeństwa. Badania wykazały, że naturalna stymulacja wydzielania śluzu przez nos uniemożliwia kontakt alergenów znajdujących się w powietrzu z błoną śluzową nosa. StopAL tworzy śluzopodobny żel, który pokrywa błonę śluzową nosa i stanowi skuteczną barierę przeciw alergenom. Preparat zapobiega w ten sposób wystąpieniu objawów alergii, takich jak: kichanie, wyciek z nosa, zatkanie nosa, świąd oczu. StopAL nie powoduje senności, działań niepożądanych, zmniejsza konieczność stosowania leków przeciwhistaminowych.
Wskazania: StopAL szybko zapewnia skuteczną ochronę w alergicznym nieżycie nosa. Tworzy naturalną barierę zapobiegającą przedostawaniu się do nosa alergenów znajdujących się w powietrzu. Preparat zapobiega w ten sposób wystąpieniu objawów alergii, takich jak: kichanie, wyciek z nosa, zatkanie nosa, świąd oczu. Może być stosowany po wystąpieniu pierwszych objawów alergii. Naturalny skład umożliwia stosowanie produktu zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 18. miesiąca życia (pod nadzorem osoby dorosłej). StopAL może być stosowany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie używać, jeśli butelka jest uszkodzona lub nieprawidłowo zamknięta.
Przeciwwskazania: Nie stosować produktu StopAL jednocześnie z innymi preparatami donosowymi, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność działania.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: StopAL jest łatwy w stosowaniu – poniżej opisane zostały zasady prawidłowego używania, zapewniające skuteczne zwalczanie objawów alergii i powrót do dobrego samopoczucia. Znajdujące się w powietrzu alergeny nie będą dłużej utrudniać Ci życia. Sposób użycia: Stosować wyłącznie do nosa. Przed każdym użyciem wstrząsnąć butelką. 1. Ścisnąć butelkę z dala od siebie, aby sprawdzić siłę nacisku niezbędną do podania pojedynczej dawki. 2. Oczyścić nos przez wydmuchanie. 3. Wykonać wydech. 4. Zatkać palcem jeden otwór nosowy. 5. Umieścić końcówkę butelki w drugim otworze nosowym. 6. Mocno i szybko ścisnąć butelkę, aby rozpylić dawkę produktu. 7. Odczekać 2 sekundy, a następnie wykonać delikatny wdech w celu rozprowadzenia proszku. Powtórzyć czynności opisane w punktach od 3 do 7 w drugim otworze nosowym. Najważniejszą zasadą skutecznego stosowania produktu jest ciągłe utrzymanie warstwy ochronnej na błonie śluzowej nosa. Powstaje w ten sposób bariera uniemożliwiająca alergenom kontakt z wrażliwą błoną śluzową nosa. Dzięki temu układ immunologiczny naszego organizmu nie wydziela histaminy, która powoduje występowanie typowych objawów alergii: wyciek z nosa, świąd oczu itd. StopAL należy stosować profilaktycznie – przed narażeniem na alergeny (np. przed wyjściem do ogrodu, rozpoczęciem sprzątania) lub natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów alergii. Używać zależnie od potrzeb. Przy profilaktyce objawów alergii stosować 3 razy dziennie. Należy pamiętać o ponownym zastosowaniu preparatu po każdorazowym oczyszczeniu nosa. Po każdym użyciu założyć nakrętkę. Po otwarciu opakowanie należy zużyć w ciągu 6 miesięcy. Jeśli proszek dostanie się do oka należy przemyć je wodą.
Interakcja: -
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 3583316669279
Parametry techniczne:
Opakowanie:
1 op.
,
200 daw.
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel