• Mobilat żel  50g

Mobilat żel 50g

  • Działanie: Lek MOBILAT zawiera ekstrakt z kory nanerczy o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwwysiękowych. Działanie to wspomaga kwas salicylowy, który dodatkowo wywiera działanie przeciwbólowe i ułatwia penetrację do tkanek.
24,49 zł
/ szt.
48,98 zł / 100g
Dodaj do ulubionych

Mobilat żel 50g

Działanie:

Lek MOBILAT zawiera ekstrakt z kory nanerczy o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwwysiękowych. Działanie to wspomaga kwas salicylowy, który dodatkowo wywiera działanie przeciwbólowe i ułatwia penetrację do tkanek biologicznie czynnych składników leku MOBILAT. Mukopolisacharydowy polisiarczan działa przeciwzapalnie i zmniejsza miejscowo krzepliwość krwi, zwiększa przepływ tkankowy i przyspiesza regenerację tkanek.

Wskazania:

Leczenie pourazowych stanów zapalnych stawów i krwiaków. Leczenie bólów występujących podczas ruchu i stanach przeciążeniowych mięśni i ścięgien.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. Jeśli u pacjenta występują: ospa wietrzna, reakcje poszczepienne, grzybicze lub bakteryjne zakażenia skóry, lub inne swoiste zmiany skórne w obszarze podawania leku (np. zmiany gruźlicze, kiła), pacjent powinien poinformować lekarza. Lekarz zadecyduje czy u pacjenta można stosować lek MOBILAT. O stosowaniu u dzieci zadecyduje lekarz po przeprowadzeniu analizy korzyści do ryzyka. Pacjenci z zaburzoną czynnością nerek: o długotrwałym stosowaniu leku MOBILAT zadecyduje lekarz po przeprowadzeniu analizy korzyści do ryzyka.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, lek MOBILAT może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Odnotowano miejscowe podrażnienia skóry i uczulenia kontaktowe. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, nie wymienione w ulotce, należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Dawkowanie:

Lek MOBILAT należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem. Czas stosowania leku MOBILAT określa lekarz, zależy on od rodzaju i przebiegu choroby. MOBILAT żel jest lekiem do stosowania miejscowego na skórę. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej należy raz lub trzy razy na dobę na zmienione chorobowo miejsca nakładamy pasek żelu długości 5 do 15 cm.

Jeżeli stosujemy opatrunek okluzyjny dawkę można odpowiednio zwiększyć. Po nałożeniu żelu na zmieniony chorobowo obszar, delikatnie wmasowujemy go w skórę. Długotrwałe stosowanie leku MOBILAT na dużych obszarach powinno odbywać się pod kontrolą lekarza.

Substancja czynna:

Mucopolisaccharidum polisuphatum + Suprarenal extract + Acidum salicylicum.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990022311
Parametry techniczne:
Opakowanie:
50 g
Lek na receptę:
nie
Postać:
zel
Dawka:
(0
,
2g+1g+2g)/100g
BLOZ:
4814101
pixel