• Unikalk Osteo Forte x 120 tabl.

Unikalk Osteo Forte x 120 tabl.

Producent: AXELLUS
  • Działanie: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kość jest żywą tkanką, stale odnawia się i przebudowuje, aby szkielet był silny i zdrowy. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów,
29,90 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Kość jest żywą tkanką, stale odnawia się i przebudowuje, aby szkielet był silny i zdrowy. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu i w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Kiedy z różnych przyczyn dochodzi do niedoboru wapnia lub witaminy D, kości stają się słabsze. UniKalk OSTEO FORTE 1250 dietetyczny środek pożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawiera 500 mg jonów wapnia oraz 25 mcg (1000 j.m.) witaminy D. Tabletki łatwe w połykaniu zawierające wysokiej jakości składniki.
Wskazania: Do postępowania dietetycznego w osteoporozie i niedoborach wapnia i witaminy D. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. O zdrowie kości należy dbać przez całe życie dostarczając organizmowi, najlepiej z dietą, odpowiednią ilość wapnia, witaminy D i właściwą porcję ruchu. Jeśli jednak Twoja dieta nie jest wystarczająco bogata w wapń i witaminę D, masz za mało ruchu i światła słonecznego, warto rozważyć suplementacje wapniem i witaminą D.
Przeciwwskazania: Nie jest odpowiedni jako jedyne źródło pożywienia.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: Produkt jest przyjmowany pod nadzorem lekarza. Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 11 r.ż.: 1 tabletka dziennie w trakcie posiłku lub według zaleceń lekarza.
Interakcja: -
Substancja czynna: 1 tabletka zawiera: 25 mcg witaminy D (1000 j.m.), 500 mg wapnia.
Podmiot odpowiedzialny: Axellus Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5702071361138
Parametry techniczne:
Opakowanie:
120 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.
Rodzaj:

suplement diety

Suplement diety
pixel