• Automatyczny Ciśnieniomierz naramienny NOVAMA WHITE B

Automatyczny Ciśnieniomierz naramienny NOVAMA WHITE B

  • Nowoczesna technologia pomiaru podczas pompowania.
115,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych

Automatyczny Ciśnieniomierz naramienny NOVAMA WHITE B 

Nowoczesna technologia pomiaru podczas pompowania. Badanie przebiega znacznie szybciej i jednocześnie jest dużo bardziej komfortowe dzięki zniwelowaniu efektu ściskania. Z ciśnieniomierzem Novama White B codzienne badanie będzie przebiegało szybciej i przyjemniej. 

Komfort podczas pomiaru

Technologia pomiaru podczas pompowania - Bardziej komfortowy pomiar to bardziej wiarygodny wynik!Jednym z czynników wpływających na ciśnienie krwi jest nasze samopoczucie. Jak wiadomo zdenerwowanie czy irytacją mogą powodować skoki ciśnienia. Dlatego jednym z warunków prawidłowego wykonania badania pomiaru ciśnienia krwi jest zapewnienie komfortu psychicznego. Sama konieczność wykonania badania może już powodować u pacjenta uczucie dyskomfortu z obawy przed złym wynikiem lub irytację związaną z koniecznością codziennego powtarzania badania dlatego nowoczesny ciśnieniomierz novama white B został wyposażony w technologię pomiaru podczas promowania, co sprawia, że badania jest znacznie mniej uciążliwe.

 

 Łatwa i wygodna obsługa

Pomiar ciśnieniomierzem NOVAMA WHITE B zapewnia maksimum precyzji i wygody. Ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie oznaczenia na urządzeniu są w języku polskim. A wynik odczytać można z dużego czytelnego ekranu LCD. Wybierz ciśnieniomierz, który ułatwi Twoje zadanie codziennej kontroli ciśnienia i zachęci do dbania o zdrowie. 

 

Wykrywanie ruchów podczas badania

Ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B dzięki funkcji wykrywania ruchu podczas pomiaru każdorazowo weryfikuje poprawność wykonywanego badania. Aby zniwelować błędy pomiarowe, ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B został wyposażony w system wykrywania ruchów ciała podczas badania, które mogą wpływać na wartość wyniku. Jeśli wyniki Twoich pomiarów zawsze budzą Twoje wątpliości to wybierz urządzenie, które zapewni Ci pełny komfort i sokój podczas badania. Mniej fałszywych wyników to mniej nerwów i straconego czasu. 

 

Polska marka NOVAMA

Wybierając ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B otrzymujesz znacznie więcej niż produkt. Polska marka Novama to gwarancja jakości potwierdzona certyfikatami. NOVAMA to polska marka. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały potrzeby lokalnych odbiorców i pomagały rozwiązywać aktualne problemy. Zapewniamy polskie opisy, instrukcję w języku polskim oraz kontakt z Infolinią Pomocy i Wsparcia Technicznego.NOVAMA WHITE B to certyfikowany wyrób medyczny posiadające Certyfikat CE (Certyfikat Zgodności) wydany przez autoryzowaną jednostkę notyfikowaną EU: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NIEMCY. Zaznaj spokoju, używając ciśnieniomierza zgodne z szeregiem wymagań dotyczących wiarygodności pomiaru (badania kliniczne), odporności za zakłócenia elektromagnetyczne, bezpieczeństwa użytkowania, prawidłowego oznakowania produktu itp.

 

Dodatkowe funkcje 

Co jeszcze oferuje ciśnieniomierz NOVAMA WHITE B?Wskaźnik arytmii – poinformuje o nieregularnej pracy sercaInterpretacja wyników wg WHO – wskaźnik na urządzeniu pomoże sklasyfikować wynik według ogólnoświatowych wytycznych.Pamięć dla dwóch użytkowników po 120 pomiarów Wygodny mankiet o uniwersalnych wymiarach 22 - 40 cm Ciśnieniomierz Novama White B to urządzenie zasilane bateryjnie, ale również można go ładować przez USB-C.

 

NOVAMA gwarancja spokoju na lata

Poznaj najbardziej dogodną formę gwarancji "od drzwi do drzwi", która gwarantuje pewność, że zakupione urządzenie będzie służyć przez długie lata, a ewentualne serwisowanie załatwisz bez wychodzenia z domu. Skład zestawu:Ciśnieniomierz naramienny Novama White BUniwersalny mankiet 22-40 cmInstrukcja w języku polskim3 baterie AAAEtui

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5901793644752
pixel