• Acifungin mitte  30 ml.

Acifungin mitte 30 ml.

  • Działanie: Jest lekiem złożonym do stosowania miejscowego na skórę, o działaniu przeciwgrzybicznym oraz słabym przeciwbakteryjnym. Dodatkowo wykazuje działanie ściągające oraz keratolityczne. Jego działanie wynika z właściwoś
9,50 zł
/ szt.
31,67 zł / 100ml
Dodaj do ulubionych
Działanie: Jest lekiem złożonym do stosowania miejscowego na skórę, o działaniu przeciwgrzybicznym oraz słabym przeciwbakteryjnym. Dodatkowo wykazuje działanie ściągające oraz keratolityczne. Jego działanie wynika z właściwości poszczególnych substancji zawartych w leku. Ze względu na to, że Acifungin jest lekiem złożonym, zawierającym między innymi substancje pochodzenia naturalnego, możliwe jest powstanie drobnego osadu.
Wskazania: Choroby grzybicze skóry o łagodnym przebiegu (grzybica międzypalcowa i potnicowa, grzybica pachwin, grzybica skóry gładkiej).
Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku: w nadwrażliwości na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku, - na zmiany alergiczne na skórze, - w fałdach skóry, - na duże powierzchnie skóry, - długotrwale, - na uszkodzoną skórę, - na błony śluzowe oraz zmiany sączące, ze względu na możliwość przenikania leku przez skórę do organizmu, - w okresie ciąży i karmienia piersią.
Działania niepożądane: Jak każdy lek może powodować działania niepożądane. Podczas stosowania leku mogą wystąpić objawy podrażnienia skóry i reakcje nadwrażliwości, takie jak: zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie w miejscu stosowania leku. W przypadku nasilenia się tych objawów należy przerwać stosowanie leku i zgłosić się do lekarza. U niektórych osób podczas stosowania leku mogą wystąpić inne działania niepożądane. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, niewymienionych w ulotce, należy poinformować o nich lekarza.
Dawkowanie: Miejsca chorobowo zmienione, należy pędzlować 2-3 razy na dobę. Przed nałożeniem leku miejsce aplikacji należy otoczyć warstwą preparatu o działaniu ochronnym np. pasty cynkowej.
Interakcja: -
Substancja czynna: Produkt złożony
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990238910
Parametry techniczne:
Opakowanie:
30 ml
Lek na receptę:
nie
Postać:
rozt.do stos.na skóre
pixel