Koszty wysyłki

Ile to kosztuje?
kurier DPD:
płatność przelewem oraz by IAI: 18,86zł
płatność za pobraniem: 21,99zł
kurier DHL:
płatność przelewem oraz by IAI: 15,99 zł
płatność za pobraniem: 21,99 zł
Odbiór w punkcie DHL: 13,99 zł
ORLEN Paczka przedpłata: 9,99 zł
Inpost paczkomaty przedpłata: 14,99 zł
odbiór osobisty: bez opłat 
Jak długo będę czekać na zamówienie?
Zamówienia płatne przy odbiorze oraz by IAI
Jeśli do godziny 11:00 złożysz swoje zamówienie, Twoją paczkę postaramy się spakować i wysłać tego samego dnia. Oznacza to, że przekażemy ją kurierowi. Do Ciebie powinna dotrzeć następnego dnia roboczego (DPD,DHL).
Jeśli złożysz zamówienie w piątek po godzinie 11:00 lub w czasie weekendu, Twoje zamówienie spakujemy i wyślemy w poniedziałek. 
Zamówienia płatne przelewem na nasze konto
Jeśli do godziny 11:00 otrzymamy i zaksięgujemy płatność, Twoją paczkę postaramy się spakować i wysłać tego samego dnia. Oznacza to, że przekażemy ją kurierowi. Do Ciebie powinna dotrzeć następnego dnia roboczego (DPD).
Jeśli po godzinie 11.00 otrzymamy i zaksięgujemy płatność, Twoją paczkę spakujemy i wyślemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego.
Jeśli złożysz i opłacisz swoje zamówienie w piątek po godzinie 11:00 lub w czasie weekendu, zamówienie spakujemy i wyślemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Jeśli płatność zaksięgujemy do godz. 11:00 w poniedziałek, Twoją paczkę postaramy się wysłać tego samego dnia. Jeśli przelew zaksięgujemy po godzinie 11:00, paczkę wyślemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego.
Zamówienie z odbiorem osobistym
Realizowane jest tego samego dnia, warunkiem jest informacja, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
pixel