• Vicks AquaForte spray do nosa 100 ml

Vicks AquaForte spray do nosa 100 ml

  • Działanie: Preparat Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos jest hipertonicznym roztworem wody morskiej w sprayu do nosa. Woda morska filtrowana 80%; Woda oczyszczona 20%. Preparat Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos wspomaga proces ud
19,90 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: Preparat Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos jest hipertonicznym roztworem wody morskiej w sprayu do nosa. Woda morska filtrowana 80%; Woda oczyszczona 20%. Preparat Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos wspomaga proces udrożniania nosa i ułatwia naturalne oddychanie. Nie zawiera konserwantów. Nie zawiera aromatów.
Wskazania: Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos jest wyrobem medycznym stosowanym w celu: nawilżenia błony śluzowej nosa; przyniesienia ulgi w zatkanym nosie; ułatwienia usunięcia nadmiaru wydzieliny. Dorośli i dzieci w wieku 6 lat i powyżej.
Przeciwwskazania: Brak znanych przeciwwskazań dotyczących stosowania hipertonicznego wyrobu medycznego Vicks AquaForte Woda morska Zatkany nos zgodnie z przeznaczeniem.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją używania. Sposób użycia: przed pierwszym użyciem należy krótko nacisnąć dyszę w celu napełnienia aplikatora; przechylić głowę i następnie ostrożnie umieścić końcówkę aplikatora w nosie; nacisnąć krótko dyszę (1-2 sekundy); odczekać aż nadmiar preparatu wypłynie z nosa, po czym wydmuchać nos; powtórzyć czynności dla drugiego otworu nosowego; po każdym użyciu aplikator należy przemyć ciepłą wodą. Należy stosować kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.
Interakcja: W przypadku konieczności jednoczesnego stosowania innych preparatów do nosa, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: Merckle GmbH

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5900004073305
Parametry techniczne:
Opakowanie:
100 ml
Lek na receptę:
nie
Postać:
spray d/nosa
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel