• Glosal spray na suche gardło 25ml

Glosal spray na suche gardło 25ml

Producent: ARKONA
  • Działanie: Preparat znosi uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Został wyprodukowany z kompleksu substancji, którego najważniejszym składnikiem jest wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej (chondrus crispus, Irish moss), na bazie wody,
20,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: Preparat znosi uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Został wyprodukowany z kompleksu substancji, którego najważniejszym składnikiem jest wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej (chondrus crispus, Irish moss), na bazie wody, poddanej specjalnemu procesowi oczyszczania i wzbogacania. Właściwości lecznicze preparatu są efektem skojarzonego działania zawartych w wodzie minerałów z substancjami nawilżającymi pochodzenia roślinnego. Specyficzny skład elektrolitów wzmacnia i przyspiesza działanie wyciągu z chrząstnicy, dzięki czemu preparat ma działanie: nawilżające, zmiękczające, odżywiające, przeciwzapalne i bakteriobójcze.
Wskazania: We wszystkich stanach uczucia suchości gardła i jamy ustnej, niezależnie od przyczyny jej powstania, a zwłaszcza w przypadku: - długotrwałego przyjmowania leków z grupy: moczopędnych, hipotensyjnych, przeciwhistaminowych, przeciwdepresyjnych, neuroleptycznych, stosowanych w chorobie Parkinsona, rozszerzających oskrzela (stosowane w astmie), przeciwlękowych i uspokajających, narkotycznych leków przeciwbólowych, cytostatyków, - zaburzeń funkcji tarczycy, - cukrzycy, - długotrwałego przebywania w pomieszczeniach z centralnym ogrzewaniem lub klimatyzacją, - długotrwałego prowadzenia klimatyzowanych pojazdów mechanicznych, - przewlekłych chorób na tle zaburzeń hormonalnych, - palenia papierosów - długotrwałego przebywania w środowisku o zanieczyszczonym i zapylonym powietrzu (zakłady przemysłowe, centralne dzielnice miast itd.), - intensywnego wykorzystywania głosu (nauczyciele, adwokaci, piosenkarze, aktorzy), - po zabiegach radioterapii głowy i szyi, - następujących chorób: zespół Sjögrena, sarkoidoza, amyloidoza, awitaminoza (wit. B1, B6), grzybica jamy ustnej, odwodnienie (ludzie starsi), stany psychogenne (stany lękowe, depresja endogenna), choroby alergiczne. Preparat może być stosowany w chorobie wrzodowej, cukrzycy, oraz u kobiet w ciąży. Preparat nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: Glosal jest preparatem bezpiecznym, więc może być stosowany według własnych potrzeb, bez ograniczeń ilościowych. U większości osób (75%) uzyskuje się jednak wyraźną poprawę po zastosowaniu 3-4 razy dziennie po 1-2 dawki jednorazowo. Należy umieścić aplikator możliwie jak najgłębiej w ustach i naciskając rozpylić w kierunku gardła 1-2 dawki. Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Dzięki unikalnemu składanemu dozownikowi można mieć go zawsze przy sobie i używać w razie potrzeby, może być stosowany przez dłuższy okres, nie powoduje uzależnienia i powikłań.
Interakcja: -
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Parametry techniczne:
Opakowanie:
25 ml
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel