• Manusan 4% płyn 500ml

Manusan 4% płyn 500ml

  • Płyn Manusan stosowany jest do dezynfekcji rąk. Preparat jest szczególnie skuteczny jest w usuwaniu gronkowców, grzybów, a także inaktywuje szereg wirusów.
48,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych

Manusan 4% płyn 500ml

 

Opis

Płyn Manusan stosowany jest do dezynfekcji rąk. Preparat jest szczególnie skuteczny jest w usuwaniu gronkowców, grzybów, a także inaktywuje szereg wirusów.

Wskazania

Szczególnie skutecznie działa na gronkowce metycylinowrażliwe (MSSA) i metycylinooporne (MRSA). Inaktywuje szereg wirusów (w tyn HIV, HSV, RSV, VSV i Rabies Virus).

Diglukonian chlorheksydyny posiada zdolność kumulowania się w naskórku, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie (do ok. 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, uwalniające się do rękawiczek podczas operacji chirurgicznych.

Działanie

Preparat wykazuje wysoką aktywność przeciw tlenowym i beztlenowym bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym oraz grzybom. Szczególnie skutecznie działa na gronkowce metycylinowrażliwe (MSSA) i metycylinooporne (MRSA). Inaktywuje szereg wirusów (w tyn HIV, HSV, RSV, VSV i Rabies Virus). Diglukonian chlorheksydyny posiada zdolność kumulowania się w naskórku, dzięki czemu preparat wykazuje przedłużone działanie (do około 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, uwalniające się do rękawiczek podczas operacji chirurgicznych.

Substancja czynna: chlorhexidinum

Skład

  • 20% roztworu diglukonianu chlorheksydyny o stężeniu 20%;

  • 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% roztworu tlenku dimetylolauryloaminy o stężeniu 30%;

  • mniej niż 5% alkoholu izopropylowego;

  • 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% glikolu polioksyetylenopolioksypropylenowego.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5907698330400
Parametry techniczne:
Opakowanie:
500 ml (but.PE)
Lek na receptę:
nie
Postać:
płyn do stos.na skórę głowy
Dawka:
0
,
04 g/ml
BLOZ:
3403203
pixel