• GILBERT - Natrium Chloratum (sól fizjologiczna) 0,9% - ampułki, 5 ml x 100 sz

GILBERT - Natrium Chloratum (sól fizjologiczna) 0,9% - ampułki, 5 ml x 100 sz

  • Działanie: GILBERT NaCI 0,9% jest sterylnym roztworem soli fizjologicznej, nie przeznaczonym do iniekcji. Nie zawiera konserwantów. Bezpieczny, higieniczny i łatwy w użyciu.
  • Wskazania: Preparat zalecany jest dla niem
27,00 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: GILBERT NaCI 0,9% jest sterylnym roztworem soli fizjologicznej, nie przeznaczonym do iniekcji. Nie zawiera konserwantów. Bezpieczny, higieniczny i łatwy w użyciu.
Wskazania: Preparat zalecany jest dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych: - do higieny nosa oraz oczu, - do oczyszczania ran, - do płukania uszu, - do rozcieńczania produktów do inhalacji.
Przeciwwskazania: -
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: DO HIGIENY NOSA. - odchylić głowę ku tyłowi, - wysuń końcówkę fiolki nosa i delikatnie ją ucisnąć, - umieść głowę w celu umożliwienia odpływu śluzu, następnie osuszyć nadmiar płynu, - nie należy mocno wydmuchiwać nosa przez 10 minut po zastosowaniu preparatu, - w przypadku niemowląt uciskać fiolkę używając minimalnej siły w celu uniknięcia ryzyka przedostania się płynu do ucha środkowego. DO HIGIENY OCZU. - wpuścić kilka kropli preparatu do każdego oka, - usunąć nadmiar płynu za pomocą sterylnej gazy , - odczekać 15 minut przed zastosowaniem jakiegokolwiek innego preparatu do oczu. DO CZYSZCZENIA RAN. - przemyć ranę, wykorzystując całą zawartość jednej fiolki. -usunąć nadmiar płynu wyłącznie z obszaru wokół rany. DO HIGIENY USZU płukanie uszu, - przepłukać zewnętrzny kanał słuchowy preparatem, - zawartość jednej fiolki wystarcza do przemycia dwojga uszu, - usunąć nadmiar płynu za pomocą gazy sterylnej. ROZCIEŃCZENIE PREPARATÓW DO INHALACJI W TERAPII INHILACYJNEJ. -postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do produkcji inhalacji. - stosowanie tego preparatu nie jest zalecane u pacjentów cierpiących z powodu ciężkich schorzeń oddechowych lub sercowo-naczyniowych.
Interakcja: -
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5903263244844
Parametry techniczne:
Opakowanie:
100 poj.a 5ml
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel