• ESSENTIALE MAX 600mg x 30 kapsułek

ESSENTIALE MAX 600mg x 30 kapsułek

  • Essentiale Max jest roślinnym lekiem stosowanym w chorobach wątroby.
31,00 zł
/ szt.
1,03 zł / szt.
Dodaj do ulubionych

Essentiale Max 600 mg x 30 kapsułek

ESSENTIALE MAX - Działanie:

Essentiale Max jest roślinnym lekiem stosowanym w chorobach wątroby.


ESSENTIALE MAX - Wskazania:

Zmniejsza subiektywne dolegliwości pacjenta takie jak: brak apetytu, wrażenie ucisku w prawym nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.


ESSENTIALE MAX - Przeciwwskazania:

Jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku Essentiale Max. Ze względu na zawartość oleju sojowego lek może w rzadkich przypadkach powodować ciężkie reakcje alergiczne.


ESSENTIALE MAX - Działania niepożądane:

Jak każdy lek, Essentiale Max może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Rzadko (u 1 do 10 na 1000 pacjentów): zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego np. nudności, luźne stolce, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej. Bardzo rzadko (u mniej niż 1 na 10 000 pacjentów): Reakcje nadwrażliwości: wysypka, pokrzywka. Częstość nieznana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych): świąd skóry. U niektórych osób w czasie stosowania leku Essentiale Max mogą wystąpić inne działania niepożądane, w przypadku wystąpienia wymienionych lub innych działań niepożądanych, należy poinformować o tym lekarza.


ESSENTIALE MAX - Dawkowanie:

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki. O ile lekarz nie zaleci inaczej, zazwyczaj stosuje się następującą dawkę: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 kapsułka 3 razy na dobę. Kapsułki należy przyjmować w czasie posiłków, nie rozgryzając (popijając np. szklanką wody). Długość leczenia nie jest ograniczona. Przyjęcie większej niż zalecana dawki leku Essentiale Max: Przyjęcie dawki większej niż zalecana może nasilić opisane poniżej działania niepożądane. Nie opisano dotychczas przypadków przedawkowania leku Essentiale Max. Pominięcie przyjęcia dawki leku Essentiale Max: W przypadku pominięcia jednej dawki leku należy przyjąć ją najszybciej jak jest to możliwe, z wyjątkiem sytuacji, gdy zbliża się pora kolejnej dawki. Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.


ESSENTIALE MAX - Interakcja:

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty. Przed jednoczesnym zastosowaniem leku ze środkami przeciwzakrzepowymi należy poradzić się lekarza.


Podmiot odpowiedzialny: 

A. Nattermann & Cie. GmbH

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909991034474
Parametry techniczne:
Limit sprzedaży:
29
Opakowanie:
30 kaps.
Lek na receptę:
nie
Postać:
kaps.twarde
Dawka:
0
,
6 g
pixel