• Avilin Balsam Gastro płyn 110 ml

Avilin Balsam Gastro płyn 110 ml

Producent: NES PHARMA
  • Działanie: Avilin Balsam Gastro płyn spełnia na błonach śluzowych rolę opatrunku adhezyjnego, zastępując naturalną barierę śluzową. Związek ten, ze względu na stabilność chemiczną, jest odporny na środowisko, w jakim się
33,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: Avilin Balsam Gastro płyn spełnia na błonach śluzowych rolę opatrunku adhezyjnego, zastępując naturalną barierę śluzową. Związek ten, ze względu na stabilność chemiczną, jest odporny na środowisko, w jakim się znajduje, nie ulega degradacji i dzięki temu chroni błonę śluzową przed agresywnym środowiskiem przewodu pokarmowego. Oprócz dużej wytrzymałości chemicznej jego właściwości fizyko-chemiczne, a szczególnie wysoka lepkość, powodują, że utrzymuje się na błonach śluzowych i skutecznie je zabezpiecza. Dodatkowo brak aktywności chemicznej powoduje, że nie wchodzi w reakcje z substancjami naturalnie występującymi w przewodzie pokarmowym. Ze względu na swoją strukturę chemiczną i właściwości fizyko-chemiczne stwarza odpowiednie środowisko do naturalnych procesów gojenia i regeneracji tkanek błony śluzowej.
Wskazania: Dolegliwości związane z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, zgagą, refluksem. Avilin Balsam Gastro płyn zabezpiecza błony śluzowe przewodu pokarmowego przed agresywnymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Instrukcję stosowania wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn należy uważać za część składową wyrobu medycznego. Instrukcję używania należy przechować przez cały okres przydatności wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn. Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z instrukcją stosowania! Stosowanie podczas ciąży i karmienia należy skonsultować z lekarzem. W przypadku utrzymujących się dłużej dolegliwości i braku poprawy bądź nasilenia się objawów należy zasięgnąć porady lekarza.
Przeciwwskazania: Ze względu na wysoką lepkość wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn nie należy stosować w przypadku zapalenia pęcherzyka żółciowego i uszkodzenia miąższu wątroby. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować dłużej niż 28 dni. W przypadku konieczności dłuższego stosowania wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn należy zrobić kilkudniową przerwę.
Działania niepożądane: -
Dawkowanie: Należy używać wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn tylko zgodnie z przeznaczeniem. Zażyć łyżkę stołową (15 ml) – raz dziennie wieczorem, 5 godzin po ostatnim posiłku. Sposób bezpiecznego używania wyrobu medycznego Avilin Balsam Gardło płyn: Nie aplikować do oczu; Nie używać wyrobu medycznego Avilin Balsam Gastro płyn po terminie przydatności do użycia. W razie naruszenia szczelności opakowania należy wyrzucić taki produkt z powodu możliwego zanieczyszczenia zawartości.
Interakcja: -
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: Nes Pharma s.j.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5907629361039
Parametry techniczne:
Opakowanie:
110 ml
Lek na receptę:
nie
Postać:
płyn
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel