• ACTIVPLAST TERMO Plaster rozgrzewający, 10szt

ACTIVPLAST TERMO Plaster rozgrzewający, 10szt

  • Działanie: Plaster rozgrzewający. Plaster Activplast Termo przykleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólu mięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe. Plaster zapewnia ciepło, które przynosi odprężenie napięt
3,00 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych
Działanie: Plaster rozgrzewający. Plaster Activplast Termo przykleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólu mięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe. Plaster zapewnia ciepło, które przynosi odprężenie napiętym, obolałym mięśniom, wzmagając miejscowe krążenie krwi i łagodząc ból. Plaster działa bezpośrednio w miejscu bólu.
Wskazania: Plaster rozgrzewający skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni (pleców, ramion, szyi), nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych. Redukuje stan zapalny. Plaster można stosować sam lub w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi. W przypadku zapalenia stawów, ciąży, chorób skóry, cukrzycy, zaburzeń krążenia przed zastosowaniem plastra skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: Plaster rozgrzewający nie stosować: na skórę podrażnioną, uszkodzoną lub po urazie, podczas kąpieli. Nie należy stosować plastra w miejscu infekcji. Nie stosować u osób, które nie są w stanie usunąć plastra w przypadku wzrostu temperatury do nietolerowanej przez ciało. Nie stosować plastra, który jest uszkodzony mechanicznie, ponieważ zawiera sproszkowane żelazo. Plastra nie stosować podczas snu. Plastra nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Działania niepożądane: Plaster natychmiast usunąć w przypadku stwierdzenia silnego ciepła w miejscu jego stosowania (w sytuacji, kiedy odczuwana temperatura jest zbyt wysoka) lub gdy dojdzie do zaczerwienienia i opuchnięcia skóry.
Dawkowanie: Należy upewnić się, że skóra jest czysta, sucha i odtłuszczona. Ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem. Wyjąć plaster z saszetki bezpośrednio przed użyciem. Zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster w miejscu odczuwania bólu. Plaster rozgrzeje się stopniowo do przyjemnej, przynoszącej ulgę temperatury (ok. 55 °C). Plaster mocno trzyma się w miejscu. Plaster jest jednorazowy i przeznaczony jedynie do użytku zewnętrznego. Plaster można utrzymywać na skórze do 12 godzin. Plaster jest łatwy do usunięcia po użyciu. Należy uważać, by nie doszło do kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu sproszkowanego żelaza z oczami lub skórą, należy natychmiast przemyć miejsce kontaktu wodą. Użytego plastra nie podgrzewać powtórnie w inny sposób (np. kuchenka mikrofalowa). Unikać bezpośredniego wystawiania plastra na słońce. Nie należy stosować plastra w tym samym miejscu. W razie potrzeby jednak, kolejny plaster można nakleić w tym samym miejscu po upływie 24 godzin.
Interakcja: Nie należy stosować plastra równocześnie z innymi produktami leczniczymi stosowanymi miejscowo na skórę. Nie naklejać plastra na inny.
Substancja czynna: -
Podmiot odpowiedzialny: POLFA TARCHOMIN® S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5907527949452
Parametry techniczne:
Opakowanie:
10 szt.
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:

suplement diety

Wyrób medyczny leczniczy
pixel