• APAP PRZEZIĘBIENIE Junior x 6 saszetek

APAP PRZEZIĘBIENIE Junior x 6 saszetek

15,99 zł
/ szt.
Dodaj do ulubionych

APAP PRZEZIĘBIENIE Junior x 6 saszetek

APAP przeziębienie junior Paracetamolum 300 mg, Acidum ascorbicum 20 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg; proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce.

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem, nieżyt błony śluzowej nosa (katar). Lek przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania.

Dawkowanie

    Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat:
  • 1 saszetka co 4-6 godz.
  • Maksymalnie 4 saszetki na dobę

Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody

Ostrzeżenia

  • Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej
  • Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
  • Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia
  • Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol

 

Podmiot odpowiedzialny

US Pharmacia Sp. z o.o.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5903031289404
Parametry techniczne:
Postać:
prosz.do sporz.roztw.
,
opakowanie
Dawka:
0
,
3g+0
,
02g+5mg
Opakowanie:
6 sasz.
Lek na receptę:
nie

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem aptekafragal.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Fragal Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Fragal Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel