EXCILOR FORTE płyn do leczenia grzybicy paznokci, 30 ml
- Wyrób medyczny w postaci płynu przeznaczony do leczenia grzybicy paznokci.
EXCILOR FORTE płyn do leczenia grzybicy paznokci, 30 ml
wyrób medyczny
Opis
Wyrób medyczny w postaci płynu przeznaczony do leczenia grzybicy paznokci.
Dzięki innowacyjnej formule o przedłużonym uwalnianiu, preparat działa nieprzerwanie przez 24 godziny, skutecznie zmieniając poziom pH w obrębie paznokcia – co hamuje rozwój grzybów i wspiera zdrowy wzrost płytki paznokciowej.
Skład:
Water, polyurethane, peppermint oil, acetic acid, Sorbitan sesquioleate, hexanediol, octanediol, benzyl alcohol, octyl gallate, ethox and acet. lanolin alc., phenethyl ethanol, iodopropynyl butylcarbamate, Xanthan gum, dehydro acetic acid, ethylhexyl-glycerine, biotin.
Właściwości:
Preparat nie tylko skutecznie eliminuje grzybicę, ale także poprawia wygląd paznokcia już po pierwszym użyciu. Idealny wybór dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów i trwałej ochrony. Działa przez 24 godziny – wystarczy jedna aplikacja dziennie, a przygotowanie nie wymaga piłowania paznokcia. Wyrób zapewnia widoczną poprawę już od pierwszego dnia stosowania i przynosi natychmiastowy efekt rozjaśnienia paznokcia – specjalna warstwa tworzy delikatny, ochronny film.
Sposób użycia:
Przed nałożeniem produktu należy oczyścić paznokieć i usunąć wszelkie pozostałości starego lakieru do paznokci.
Dobrze wstrząsnąć butelką.
Za pomocą aplikatora pokryć całą powierzchnię paznokcia.
Usuń ewentualne zaschnięte resztki preparatu z pędzelka.
Pozostaw paznokieć do wyschnięcia – zajmuje to od 3 do 5 minut. Podczas aplikacji preparat ma białą barwę, lecz po wyschnięciu staje się przezroczysty i tworzy elastyczną warstwę przypominającą gumę, która z czasem się zmniejsza.
Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się odczekać do 5 minut przed założeniem skarpet i/lub obuwia.
Po 24 godzinach usuń warstwę ochronną. Można to zrobić, odklejając ją od jednego z boków lub od górnej części paznokcia.
Delikatnie zwiń ją palcami, aż całkowicie się odklei.
Ułatwi to użycie ciepłej wody.
Następnie nałóż nową warstwę preparatu, zgodnie z powyższymi instrukcjami.
Przed każdą aplikacją i usunięciem filmu dokładnie umyj ręce.
Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się kontynuowanie kuracji przez minimum 3 miesiące i do całkowitej regeneracji paznokcia.
Przeciwwskazania i środki ostrożności:
Przed zastosowaniem należy zapoznać się z treścią instrukcji używania lub etykietą.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. W razie wystąpienia niepokojących objawów lub działań niepożądanych należy przerwać stosowanie wyrobu i skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem promieni słonecznych, światła i wilgoci.
Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Nie stosować, jeśli opakowanie było wcześniej otwierane lub uszkodzone.
Zawartość opakowania
Butelka z aplikatorem o pojemności 30 ml